V20E230PL2B1
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V20E230PL2B1
V20E230PL2B1
型号
V20E230PL2B1
描述
VARISTOR 360V 10KA DISC 20MM
数据表
V20E230PL2B1.pdf
交付服务
V20E230PL2B1
内容 *
    V20E230PL2B1 规格
    SeriesUltraMOV™
    RoHSRoHS
    Energy160J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 20mm
    Current - Surge10 kA
    Maximum AC Volts230 V
    Maximum DC Volts300 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)396 V
    Varistor Voltage (Min)324 V
    Varistor Voltage (Typ)360 V
    Capacitance @ Frequency1100 pF @ 1 MHz