V20E20PL1B1
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V20E20PL1B1
V20E20PL1B1
型号
V20E20PL1B1
描述
VARISTOR 33V 8KA DISC 20MM
数据表
V20E20PL1B1.pdf
交付服务
V20E20PL1B1
内容 *
    V20E20PL1B1 规格
    SeriesLV UltraMOV™
    RoHSRoHS
    Energy58J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 20mm
    Current - Surge8 kA
    Maximum AC Volts20 V
    Maximum DC Volts26 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)36.3 V
    Varistor Voltage (Min)29.7 V
    Varistor Voltage (Typ)33 V
    Capacitance @ Frequency15000 pF @ 1 MHz