V20E150PL1T
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V20E150PL1T
V20E150PL1T
型号
V20E150PL1T
品牌
Littelfuse Inc.
描述
VARISTOR 240V 10KA DISC 20MM
数据表
V20E150PL1T.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
V20E150PL1T
内容 *
    V20E150PL1T 规格
    SeriesUltraMOV™
    RoHSRoHS
    Energy120J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 20mm
    Current - Surge10 kA
    Maximum AC Volts150 V
    Maximum DC Volts200 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)264 V
    Varistor Voltage (Min)216 V
    Varistor Voltage (Typ)240 V
    Capacitance @ Frequency1600 pF @ 1 MHz