V20E14PX2855
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V20E14PX2855
V20E14PX2855
型号
V20E14PX2855
描述
RADIAL VARISTOR 20MM ROHS/LEAD F
数据表
V20E14PX2855.pdf
交付服务
V20E14PX2855
内容 *
    V20E14PX2855 规格
    SeriesLV UltraMOV™
    RoHSRoHS
    Energy28J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 20mm
    Current - Surge8 kA
    Maximum AC Volts14 V
    Maximum DC Volts18 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)24.2 V
    Varistor Voltage (Min)19.8 V
    Varistor Voltage (Typ)22 V
    Capacitance @ Frequency22200 pF @ 1 MHz