V20E130PL1T1
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V20E130PL1T1
V20E130PL1T1
型号
V20E130PL1T1
描述
VARISTOR 205V 10KA DISC 20MM
数据表
V20E130PL1T1.pdf
交付服务
V20E130PL1T1
内容 *
    V20E130PL1T1 规格
    SeriesUltraMOV™
    RoHSRoHS
    Energy100J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 20mm
    Current - Surge10 kA
    Maximum AC Volts130 V
    Maximum DC Volts170 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)225.5 V
    Varistor Voltage (Min)184.5 V
    Varistor Voltage (Typ)205 V