V205ZC05P
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V205ZC05P
V205ZC05P
型号
V205ZC05P
描述
VARISTOR 205V 400A DISC 5MM
数据表
V205ZC05P.pdf
交付服务
V205ZC05P
内容 *
    V205ZC05P 规格
    SeriesZC
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 5mm
    Current - Surge400 A
    Maximum AC Volts130 V
    Maximum DC Volts170 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)225.5 V
    Varistor Voltage (Min)184.5 V
    Varistor Voltage (Typ)205 V
    Capacitance @ Frequency100 pF @ 1 MHz