V18ZU40P
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V18ZU40P
V18ZU40P
型号
V18ZU40P
描述
VARISTOR 18V 2KA DISC 20MM
数据表
V18ZU40P.pdf
交付服务
V18ZU40P
内容 *
    V18ZU40P 规格
    SeriesZU
    RoHSRoHS
    Energy80J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 20mm
    Current - Surge2 kA
    Maximum AC Volts10 V
    Maximum DC Volts14 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)19.8 V
    Varistor Voltage (Min)16.2 V
    Varistor Voltage (Typ)18 V
    Capacitance @ Frequency22000 pF @ 1 MHz