V18ZC05PX2855
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V18ZC05PX2855
V18ZC05PX2855
型号
V18ZC05PX2855
描述
VARISTOR 18V 100A DISC 5MM
数据表
V18ZC05PX2855.pdf
交付服务
V18ZC05PX2855
内容 *
    V18ZC05PX2855 规格
    SeriesZC
    RoHSRoHS
    Energy0.17J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 5mm
    Current - Surge100 A
    Maximum AC Volts10 V
    Maximum DC Volts14 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)19.8 V
    Varistor Voltage (Min)16.2 V
    Varistor Voltage (Typ)18 V
    Capacitance @ Frequency1400 pF @ 1 MHz