V180ZS05P
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V180ZS05P
V180ZS05P
型号
V180ZS05P
描述
VARISTOR 180V 400A DISC 5MM
数据表
V180ZS05P.pdf
交付服务
V180ZS05P
内容 *
    V180ZS05P 规格
    SeriesZS
    RoHSRoHS
    Energy5.0J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 5mm
    Current - Surge400 A
    Maximum AC Volts110 V
    Maximum DC Volts153 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)198 V
    Varistor Voltage (Min)162 V
    Varistor Voltage (Typ)180 V
    Capacitance @ Frequency100 pF @ 1 MHz