V180ZC20PX10
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V180ZC20PX10
V180ZC20PX10
型号
V180ZC20PX10
描述
VARISTOR 180V 6.5KA DISC 20MM
数据表
V180ZC20PX10.pdf
交付服务
V180ZC20PX10
内容 *
    V180ZC20PX10 规格
    SeriesZC
    RoHSRoHS
    Energy52J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 20mm
    Current - Surge6.5 kA
    Maximum AC Volts115 V
    Maximum DC Volts153 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)198 V
    Varistor Voltage (Min)162 V
    Varistor Voltage (Typ)180 V
    Capacitance @ Frequency2400 pF @ 1 MHz