V180MT3B
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V180MT3B
V180MT3B
型号
V180MT3B
描述
VARISTOR 180V 100A SOD83A AXIAL
数据表
V180MT3B.pdf
交付服务
V180MT3B
内容 *
    V180MT3B 规格
    SeriesMA
    RoHSRoHS
    Energy0.70J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseSOD-83A Axial
    Current - Surge100 A
    Maximum AC Volts110 V
    Maximum DC Volts152 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)198 V
    Varistor Voltage (Min)162 V
    Varistor Voltage (Typ)180 V
    Capacitance @ Frequency27 pF @ 1 MHz