V175LC20AP
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V175LC20AP
V175LC20AP
型号
V175LC20AP
品牌
Littelfuse Inc.
描述
VARISTOR 270V 6.5KA DISC 20MM
数据表
V175LC20AP.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
V175LC20AP
内容 *
    V175LC20AP 规格
    SeriesLC
    RoHSRoHS
    Energy90J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 20mm
    Current - Surge6.5 kA
    Maximum AC Volts175 V
    Maximum DC Volts225 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)297 V
    Varistor Voltage (Min)243 V
    Varistor Voltage (Typ)270 V
    Capacitance @ Frequency1400 pF @ 1 MHz