V150ZT05P
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V150ZT05P
V150ZT05P
型号
V150ZT05P
描述
VARISTOR 150V 400A DISC 5MM
数据表
V150ZT05P.pdf
交付服务
V150ZT05P
内容 *
    V150ZT05P 规格
    SeriesZT
    RoHSRoHS
    Energy4.0J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 5mm
    Current - Surge400 A
    Maximum AC Volts92 V
    Maximum DC Volts127 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-
    Varistor Voltage (Max)165 V
    Varistor Voltage (Min)135 V
    Varistor Voltage (Typ)150 V