V150ZS1PX2855
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V150ZS1PX2855
V150ZS1PX2855
型号
V150ZS1PX2855
品牌
Littelfuse Inc.
描述
VARISTOR 150V 1.2KA DISC 7MM
数据表
V150ZS1PX2855.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
V150ZS1PX2855
内容 *
    V150ZS1PX2855 规格
    SeriesZS
    RoHSRoHS
    Energy8.0J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 7mm
    Current - Surge1.2 kA
    Maximum AC Volts95 V
    Maximum DC Volts127 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)165 V
    Varistor Voltage (Min)135 V
    Varistor Voltage (Typ)150 V
    Capacitance @ Frequency460 pF @ 1 MHz