V150ZS05PX2855
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V150ZS05PX2855
V150ZS05PX2855
型号
V150ZS05PX2855
描述
VARISTOR 150V 400A DISC 5MM
数据表
V150ZS05PX2855.pdf
交付服务
V150ZS05PX2855
内容 *
    V150ZS05PX2855 规格
    SeriesZS
    RoHSRoHS
    Energy4.0J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 5mm
    Current - Surge400 A
    Maximum AC Volts92 V
    Maximum DC Volts127 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)165 V
    Varistor Voltage (Min)135 V
    Varistor Voltage (Typ)150 V
    Capacitance @ Frequency190 pF @ 1 MHz