V150MT2B
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V150MT2B
V150MT2B
型号
V150MT2B
品牌
Littelfuse Inc.
描述
VARISTOR 150V 100A SOD83A AXIAL
数据表
V150MT2B.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
V150MT2B
内容 *
    V150MT2B 规格
    SeriesMA
    RoHSRoHS
    Energy0.60J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseSOD-83A Axial
    Current - Surge100 A
    Maximum AC Volts92 V
    Maximum DC Volts127 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)165 V
    Varistor Voltage (Min)135 V
    Varistor Voltage (Typ)150 V
    Capacitance @ Frequency32 pF @ 1 MHz