V150MA1A
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V150MA1A
V150MA1A
型号
V150MA1A
品牌
Littelfuse Inc.
描述
VARISTOR 150V 100A SOD83A AXIAL
数据表
V150MA1A.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
V150MA1A
内容 *
    V150MA1A 规格
    SeriesMA
    RoHSRoHS
    Energy0.50J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseSOD-83A Axial
    Current - Surge100 A
    Maximum AC Volts88 V
    Maximum DC Volts121 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)173 V
    Varistor Voltage (Min)127 V
    Varistor Voltage (Typ)150 V
    Capacitance @ Frequency32 pF @ 1 MHz