V150LU20AP
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V150LU20AP
V150LU20AP
型号
V150LU20AP
描述
VARISTOR 240V 6.5KA DISC 20MM
数据表
V150LU20AP.pdf
交付服务
V150LU20AP
内容 *
    V150LU20AP 规格
    SeriesLU
    RoHSRoHS
    Energy80J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 20mm
    Current - Surge6.5 kA
    Maximum AC Volts150 V
    Maximum DC Volts200 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)264 V
    Varistor Voltage (Min)216 V
    Varistor Voltage (Typ)240 V
    Capacitance @ Frequency1600 pF @ 1 MHz