V150LU1P
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V150LU1P
V150LU1P
型号
V150LU1P
描述
VARISTOR 250V 1.2KA DISC 7MM
数据表
V150LU1P.pdf
交付服务
V150LU1P
内容 *
    V150LU1P 规格
    SeriesLU
    RoHSRoHS
    Energy13J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 7mm
    Current - Surge1.2 kA
    Maximum AC Volts150 V
    Maximum DC Volts200 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)275 V
    Varistor Voltage (Min)225 V
    Varistor Voltage (Typ)250 V
    Capacitance @ Frequency150 pF @ 1 MHz