V150LA5PX2855
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V150LA5PX2855
V150LA5PX2855
型号
V150LA5PX2855
描述
VARISTOR 240V 2.5KA DISC 10MM
数据表
V150LA5PX2855.pdf
交付服务
V150LA5PX2855
内容 *
    V150LA5PX2855 规格
    SeriesLA
    RoHSRoHS
    Energy25J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 10mm
    Current - Surge2.5 kA
    Maximum AC Volts150 V
    Maximum DC Volts200 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)264 V
    Varistor Voltage (Min)216 V
    Varistor Voltage (Typ)240 V
    Capacitance @ Frequency360 pF @ 1 MHz