V14X510E
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V14X510E
V14X510E
型号
V14X510E
描述
VARISTOR 820V 10KA DISC 17MM
数据表
V14X510E.pdf
交付服务
V14X510E
内容 *
    V14X510E 规格
    SeriesXtreme Varistor
    RoHSRoHS
    Energy325J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 14mm
    Current - Surge10 kA
    Maximum AC Volts510 V
    Maximum DC Volts670 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 125°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)902 V
    Varistor Voltage (Min)738 V
    Varistor Voltage (Typ)820 V
    Capacitance @ Frequency350 pF @ 1 kHz