V14X350E
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V14X350E
V14X350E
型号
V14X350E
描述
VARISTOR 560V 10KA DISC 17MM
数据表
V14X350E.pdf
交付服务
V14X350E
内容 *
    V14X350E 规格
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 14mm
    Current - Surge10 kA
    Maximum AC Volts350 V
    Maximum DC Volts450 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 125°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)616 V
    Varistor Voltage (Min)504 V
    Varistor Voltage (Typ)560 V
    Capacitance @ Frequency500 pF @ 1 kHz