V14X330E
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V14X330E
V14X330E
型号
V14X330E
品牌
Littelfuse Inc.
描述
VARISTOR 530V 10KA DISC 17MM
数据表
V14X330E.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
V14X330E
内容 *
    V14X330E 规格
    SeriesXtreme Varistor
    RoHSRoHS
    Energy273J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 14mm
    Current - Surge10 kA
    Maximum AC Volts330 V
    Maximum DC Volts435 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 125°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)583 V
    Varistor Voltage (Min)477 V
    Varistor Voltage (Typ)530 V
    Capacitance @ Frequency500 pF @ 1 kHz