V14P60AUTOL2T
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V14P60AUTOL2T
V14P60AUTOL2T
型号
V14P60AUTOL2T
描述
VARISTOR 100V 4.5KA DISC 14MM
数据表
V14P60AUTOL2T.pdf
交付服务
V14P60AUTOL2T
内容 *
    V14P60AUTOL2T 规格
    SeriesAutomotive, AEC-Q200, AUMOV™
    RoHSRoHS
    Energy20J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 14mm
    Current - Surge4.5 kA
    Maximum AC Volts60 V
    Maximum DC Volts85 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)110 V
    Varistor Voltage (Min)90 V
    Varistor Voltage (Typ)100 V