V14P50AUTO
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V14P50AUTO
V14P50AUTO
型号
V14P50AUTO
品牌
Littelfuse Inc.
描述
VARISTOR 82V 4.5KA DISC 14MM
数据表
V14P50AUTO.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
V14P50AUTO
内容 *
    V14P50AUTO 规格
    SeriesAutomotive, AEC-Q200, AUMOV™
    RoHSRoHS
    Energy15J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 14mm
    Current - Surge4.5 kA
    Maximum AC Volts50 V
    Maximum DC Volts65 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)90.2 V
    Varistor Voltage (Min)73.8 V
    Varistor Voltage (Typ)82 V
    Capacitance @ Frequency3000 pF @ 1 MHz