V14P250AUTO2T
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V14P250AUTO2T
V14P250AUTO2T
型号
V14P250AUTO2T
描述
VARISTOR 390V 6.5KA DISC 14MM
数据表
V14P250AUTO2T.pdf
交付服务
V14P250AUTO2T
内容 *
    V14P250AUTO2T 规格
    SeriesAutomotive, AEC-Q200, AUMOV™
    RoHSRoHS
    Energy115J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 14mm
    Current - Surge6.5 kA
    Maximum AC Volts250 V
    Maximum DC Volts320 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)429 V
    Varistor Voltage (Min)351 V
    Varistor Voltage (Typ)390 V
    Capacitance @ Frequency500 pF @ 1 MHz