V14P17PL1T7
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V14P17PL1T7
V14P17PL1T7
型号
V14P17PL1T7
描述
VARISTOR 27V 4KA DISC 14MM
数据表
V14P17PL1T7.pdf
交付服务
V14P17PL1T7
内容 *
    V14P17PL1T7 规格
    SeriesLV UltraMOV™
    RoHSRoHS
    Energy50J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 14mm
    Current - Surge4 kA
    Maximum AC Volts17 V
    Maximum DC Volts22 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 125°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)29.7 V
    Varistor Voltage (Min)24.3 V
    Varistor Voltage (Typ)27 V
    Capacitance @ Frequency8700 pF @ 1 MHz