V14P175AUTO2T
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V14P175AUTO2T
V14P175AUTO2T
型号
V14P175AUTO2T
描述
VARISTOR 270V 6.5KA DISC 14MM
数据表
V14P175AUTO2T.pdf
交付服务
V14P175AUTO2T
内容 *
    V14P175AUTO2T 规格
    SeriesAutomotive, AEC-Q200, AUMOV™
    RoHSRoHS
    Energy80J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 14mm
    Current - Surge6.5 kA
    Maximum AC Volts175 V
    Maximum DC Volts225 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)297 V
    Varistor Voltage (Min)243 V
    Varistor Voltage (Typ)270 V
    Capacitance @ Frequency700 pF @ 1 MHz