V14P14PL1T7
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V14P14PL1T7
V14P14PL1T7
型号
V14P14PL1T7
品牌
Littelfuse Inc.
描述
RADIAL VARISTOR 14MM ROHS/LEAD F
数据表
V14P14PL1T7.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
V14P14PL1T7
内容 *
    V14P14PL1T7 规格
    SeriesLV UltraMOV™
    RoHSRoHS
    Energy10J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 14mm
    Current - Surge4 kA
    Maximum AC Volts14 V
    Maximum DC Volts18 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 125°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)24.2 V
    Varistor Voltage (Min)19.8 V
    Varistor Voltage (Typ)22 V
    Capacitance @ Frequency10200 pF @ 1 MHz