V14H60PL2B
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V14H60PL2B
V14H60PL2B
型号
V14H60PL2B
描述
VARISTOR 100V 6.5KA DISC 14MM
数据表
V14H60PL2B.pdf
交付服务
V14H60PL2B
内容 *
    V14H60PL2B 规格
    SeriesHMOV™
    RoHSRoHS
    Energy50J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 14mm
    Current - Surge6.5 kA
    Maximum AC Volts60 V
    Maximum DC Volts85 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)110 V
    Varistor Voltage (Min)90 V
    Varistor Voltage (Typ)100 V