V14H40PL2B
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V14H40PL2B
V14H40PL2B
型号
V14H40PL2B
品牌
Littelfuse Inc.
描述
VARISTOR 68V 3KA DISC 14MM
数据表
V14H40PL2B.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
V14H40PL2B
内容 *
    V14H40PL2B 规格
    SeriesHMOV™
    RoHSRoHS
    Energy50J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 14mm
    Current - Surge3 kA
    Maximum AC Volts40 V
    Maximum DC Volts56 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)74.8 V
    Varistor Voltage (Min)61.2 V
    Varistor Voltage (Typ)68 V
    Capacitance @ Frequency4000 pF @ 1 MHz