V14H17PL2B
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V14H17PL2B
V14H17PL2B
型号
V14H17PL2B
描述
VARISTOR 27V 3KA DISC 14MM
数据表
V14H17PL2B.pdf
交付服务
V14H17PL2B
内容 *
    V14H17PL2B 规格
    SeriesHMOV™
    RoHSRoHS
    Energy13J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 14mm
    Current - Surge3 kA
    Maximum AC Volts17 V
    Maximum DC Volts22 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)29.7 V
    Varistor Voltage (Min)24.3 V
    Varistor Voltage (Typ)27 V