V14H150PL2B
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V14H150PL2B
V14H150PL2B
型号
V14H150PL2B
描述
VARISTOR 240V 6.5KA DISC 14MM
数据表
V14H150PL2B.pdf
交付服务
V14H150PL2B
内容 *
    V14H150PL2B 规格
    SeriesHMOV™
    RoHSRoHS
    Energy70J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 14mm
    Current - Surge6.5 kA
    Maximum AC Volts150 V
    Maximum DC Volts200 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)264 V
    Varistor Voltage (Min)216 V
    Varistor Voltage (Typ)240 V
    Capacitance @ Frequency800 pF @ 1 MHz