V14H14PL1T
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V14H14PL1T
V14H14PL1T
型号
V14H14PL1T
描述
VARISTOR 22V 3KA DISC 14MM
数据表
V14H14PL1T.pdf
交付服务
V14H14PL1T
内容 *
    V14H14PL1T 规格
    SeriesHMOV™
    RoHSRoHS
    Energy10J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 14mm
    Current - Surge3 kA
    Maximum AC Volts14 V
    Maximum DC Volts18 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)24.2 V
    Varistor Voltage (Min)19.8 V
    Varistor Voltage (Typ)22 V