V14H140PL2B
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V14H140PL2B
V14H140PL2B
型号
V14H140PL2B
描述
VARISTOR 220V 6.5KA DISC 14MM
数据表
V14H140PL2B.pdf
交付服务
V14H140PL2B
内容 *
    V14H140PL2B 规格
    SeriesHMOV™
    RoHSRoHS
    Energy65J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 14mm
    Current - Surge6.5 kA
    Maximum AC Volts140 V
    Maximum DC Volts180 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)242 V
    Varistor Voltage (Min)198 V
    Varistor Voltage (Typ)220 V
    Capacitance @ Frequency900 pF @ 1 MHz