V14H130P
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V14H130P
V14H130P
型号
V14H130P
描述
VARISTOR 5KA DISC 14MM
数据表
V14H130P.pdf
交付服务
V14H130P
内容 *
    V14H130P 规格
    SeriesHMOV™
    RoHSRoHS
    Energy184.5J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 14mm
    Current - Surge5 kA
    Maximum AC Volts170 V
    Maximum DC Volts6.5 kV
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)225.5 V
    Varistor Voltage (Min)184.5 V
    Varistor Voltage (Typ)-
    Capacitance @ Frequency1000 pF @ 1 MHz