V14H115PL2T
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V14H115PL2T
V14H115PL2T
型号
V14H115PL2T
描述
VARISTOR 180V 6.5KA DISC 14MM
数据表
V14H115PL2T.pdf
交付服务
V14H115PL2T
内容 *
    V14H115PL2T 规格
    SeriesHMOV™
    RoHSRoHS
    Energy50J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 14mm
    Current - Surge6.5 kA
    Maximum AC Volts115 V
    Maximum DC Volts153 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)198 V
    Varistor Voltage (Min)162 V
    Varistor Voltage (Typ)180 V