V14H115P
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V14H115P
V14H115P
型号
V14H115P
品牌
Littelfuse Inc.
描述
VARISTOR 249V 6.5KA DISC 14MM
数据表
V14H115P.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
V14H115P
内容 *
    V14H115P 规格
    SeriesHMOV™
    RoHSRoHS
    Energy162J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 14mm
    Current - Surge6.5 kA
    Maximum AC Volts153 V
    Maximum DC Volts6.5 kV
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 125°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)300 V
    Varistor Voltage (Min)198 V
    Varistor Voltage (Typ)249 V
    Capacitance @ Frequency1190 pF @ 1 MHz