V14E510PL2A
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V14E510PL2A
V14E510PL2A
型号
V14E510PL2A
描述
VARISTOR 820V 6KA DISC 14MM
数据表
V14E510PL2A.pdf
交付服务
V14E510PL2A
内容 *
    V14E510PL2A 规格
    SeriesUltraMOV™
    RoHSRoHS
    Energy185J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 14mm
    Current - Surge6 kA
    Maximum AC Volts510 V
    Maximum DC Volts670 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)902 V
    Varistor Voltage (Min)738 V
    Varistor Voltage (Typ)820 V
    Capacitance @ Frequency200 pF @ 1 MHz