V14E385PL3A
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V14E385PL3A
V14E385PL3A
型号
V14E385PL3A
品牌
Littelfuse Inc.
描述
RADIAL VARISTOR 14MM ROHS/LEAD F
数据表
V14E385PL3A.pdf
分类
TVS-变阻器、MOV
交付服务
V14E385PL3A
内容 *
    V14E385PL3A 规格
    SeriesLV UltraMOV™
    RoHSRoHS
    Energy150J
    Features-
    Part StatusActive
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 14mm
    Current - Surge6 kA
    Maximum AC Volts385 V
    Maximum DC Volts505 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)682 V
    Varistor Voltage (Min)558 V
    Varistor Voltage (Typ)620 V
    Capacitance @ Frequency360 pF @ 1 MHz