V14E385AUTO
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V14E385AUTO
V14E385AUTO
型号
V14E385AUTO
描述
VARISTOR 620V 6.5KA DISC 14MM
数据表
V14E385AUTO.pdf
交付服务
V14E385AUTO
内容 *
    V14E385AUTO 规格
    SeriesAutomotive, AEC-Q200, AUMOV™
    RoHSRoHS
    Energy175J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 14mm
    Current - Surge6.5 kA
    Maximum AC Volts385 V
    Maximum DC Volts505 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)682 V
    Varistor Voltage (Min)558 V
    Varistor Voltage (Typ)620 V
    Capacitance @ Frequency360 pF @ 1 MHz