V14E35PL2
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V14E35PL2
V14E35PL2
型号
V14E35PL2
描述
RADIAL VARISTOR 14MM ROHS/LEAD F
数据表
V14E35PL2.pdf
交付服务
V14E35PL2
内容 *
    V14E35PL2 规格
    SeriesLV UltraMOV™
    RoHSRoHS
    Energy40J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 14mm
    Current - Surge4 kA
    Maximum AC Volts35 V
    Maximum DC Volts45 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)61.6 V
    Varistor Voltage (Min)50.4 V
    Varistor Voltage (Typ)56 V
    Capacitance @ Frequency5000 pF @ 1 MHz