V14E320PL4B
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V14E320PL4B
V14E320PL4B
型号
V14E320PL4B
描述
VARISTOR 510V 6KA DISC 14MM
数据表
V14E320PL4B.pdf
交付服务
V14E320PL4B
内容 *
    V14E320PL4B 规格
    SeriesUltraMOV™
    RoHSRoHS
    Energy136J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 14mm
    Current - Surge6 kA
    Maximum AC Volts320 V
    Maximum DC Volts420 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)561 V
    Varistor Voltage (Min)459 V
    Varistor Voltage (Typ)510 V
    Capacitance @ Frequency380 pF @ 1 MHz