V14E275PL1T7
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V14E275PL1T7
V14E275PL1T7
型号
V14E275PL1T7
描述
VARISTOR 430V 6KA DISC 14MM
数据表
V14E275PL1T7.pdf
交付服务
V14E275PL1T7
内容 *
    V14E275PL1T7 规格
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 14mm
    Current - Surge6 kA
    Maximum AC Volts275 V
    Maximum DC Volts350 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)473 V
    Varistor Voltage (Min)387 V
    Varistor Voltage (Typ)430 V
    Capacitance @ Frequency450 pF @ 1 MHz