V14E25PB1
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V14E25PB1
V14E25PB1
型号
V14E25PB1
描述
RADIAL VARISTOR 14MM ROHS/LEAD F
数据表
V14E25PB1.pdf
交付服务
V14E25PB1
内容 *
    V14E25PB1 规格
    SeriesLV UltraMOV™
    RoHSRoHS
    Energy25J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 14mm
    Current - Surge4 kA
    Maximum AC Volts25 V
    Maximum DC Volts31 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)42.9 V
    Varistor Voltage (Min)35.1 V
    Varistor Voltage (Typ)39 V
    Capacitance @ Frequency6200 pF @ 1 MHz