V14E230PL2T7
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V14E230PL2T7
V14E230PL2T7
型号
V14E230PL2T7
描述
VARISTOR 360V 6KA DISC 14MM
数据表
V14E230PL2T7.pdf
交付服务
V14E230PL2T7
内容 *
    V14E230PL2T7 规格
    SeriesUltraMOV™
    RoHSRoHS
    Energy80J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 14mm
    Current - Surge6 kA
    Maximum AC Volts230 V
    Maximum DC Volts300 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)396 V
    Varistor Voltage (Min)324 V
    Varistor Voltage (Typ)360 V
    Capacitance @ Frequency550 pF @ 1 MHz