V14E20PL4
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V14E20PL4
V14E20PL4
型号
V14E20PL4
描述
RADIAL VARISTOR 14MM
数据表
V14E20PL4.pdf
交付服务
V14E20PL4
内容 *
    V14E20PL4 规格
    SeriesLV UltraMOV®
    RoHSRoHS
    Energy20J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 14mm
    Current - Surge4 kA
    Maximum AC Volts20 V
    Maximum DC Volts26 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)36.3 V
    Varistor Voltage (Min)29.7 V
    Varistor Voltage (Typ)33 V
    Capacitance @ Frequency7500 pF @ 1 MHz