V130LT20APX10
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V130LT20APX10
V130LT20APX10
型号
V130LT20APX10
描述
VARISTOR 205V 6.5KA DISC 20MM
数据表
V130LT20APX10.pdf
交付服务
V130LT20APX10
内容 *
    V130LT20APX10 规格
    SeriesLT
    RoHSRoHS
    Energy70J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 20mm
    Current - Surge6.5 kA
    Maximum AC Volts130 V
    Maximum DC Volts175 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)225.5 V
    Varistor Voltage (Min)184.5 V
    Varistor Voltage (Typ)205 V
    Capacitance @ Frequency1900 pF @ 1 MHz