V130LT1PX2855
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V130LT1PX2855
V130LT1PX2855
型号
V130LT1PX2855
描述
VARISTOR 220V 1.2KA DISC 7MM
数据表
V130LT1PX2855.pdf
交付服务
V130LT1PX2855
内容 *
    V130LT1PX2855 规格
    SeriesLT
    RoHSRoHS
    Energy11J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 7mm
    Current - Surge1.2 kA
    Maximum AC Volts130 V
    Maximum DC Volts175 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)242 V
    Varistor Voltage (Min)198 V
    Varistor Voltage (Typ)220 V
    Capacitance @ Frequency180 pF @ 1 MHz