V130LC20AP
首页 > 产品展示 > 电路保护 > TVS-变阻器、MOV
V130LC20AP
V130LC20AP
型号
V130LC20AP
描述
VARISTOR 205V 6.5KA DISC 20MM
数据表
V130LC20AP.pdf
交付服务
V130LC20AP
内容 *
    V130LC20AP 规格
    SeriesLC
    RoHSRoHS
    Energy70J
    Mounting TypeThrough Hole
    Package / CaseDisc 20mm
    Current - Surge6.5 kA
    Maximum AC Volts130 V
    Maximum DC Volts175 V
    Number of Circuits1
    Operating Temperature-55°C ~ 85°C (TA)
    Varistor Voltage (Max)225.5 V
    Varistor Voltage (Min)184.5 V
    Varistor Voltage (Typ)205 V
    Capacitance @ Frequency1900 pF @ 1 MHz